You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Cart

  • Alışveriş sepetiniz boş!

Hakkımızda

Hakkımızda

60 yıllık serüven

Aile sadakati üzerine kurulmuş bir şirketin 60 yıllık öyküsü.
1962 yılında mesleğe Sirkecide işporta olarak başlayan Mehmet AVCI ve AİLESİ FİLİZ OPTİK’ i 1982 yılında kurmuştu…
O dönemin en büyük gözlük ithalatçılarından olan Mehmet AVCI’nın en büyük sermayesi mesleğini çok iyi bilmesi, müşterisine karşı olan dürüstlüğü ve çalışkanlığıydı.

2004 yılında oğlu Osman avcı çalışkanlığının verdiği enerjiyle Filiz Aksesuar mağazasını kurup e-ticaret hayatına başlamıştı. O günden bugüne ilk günkü heyecanı her zaman üzerindeydi..

Artık hedefini belirledi. Ekibine de öğrettiği Filiz Optik’ in misyonuna yenilikçilik, markalaşma, en kaliteli ürünleri en iyi fiyata satabilmeyi de ekledi. Osman Avcı ve AİLESİ hiçbir zaman belirlediği hedefinden sapmadı ve sürdürülebilir iş modeli ile yoluna emin adımlarla devam etti.

Bugün tüm e-ticaret sitelerinde ve Nişantaşı mağazasıyla faaliyet gösteren bir Filiz Optik mağazası ve binlerce memnun müşterisi var. Önümüzde daha çok yol var, hatta daha işin en başındayız. Hem kendi mağazalarımız hem de E-ticarette var olan iş ortaklarımızla müşterilerimize en iyi ürünleri en iyi fiyata sunmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz .

Bu yolda kurulduğumuz günden bu yana bu heyecanımıza ortak olan siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz... FİLİZ OPTİK Aksesuar !

Filiz Optik Aksesuar 'da moda geniş ürün yelpazesi ile biz yazı karşılamaya hazırız! Modern tasarım algısını feminen trendlerle harmanlayan 70'lerin RETRO havasını bohem esintilerle bir araya getiren modellerle farklı, sıcak bir etki arayanlar, Son moda akımı 'be you' 'kendin ol' mesajı ile birlikte seçimleri ile fark yaratmak isteyenler,bunun yanında tercihleri ile sezonla sınırlı kalmayacak, zamansız çizgisi ve üstün kalite beklentisi ve detaylarda saklı incelikleri keşfetmek isteyenler, Kendinizi yazın enerjisine kaptırın ve bırakın size bu yaz eşlik edecek, yanınızdan ayırmayacağınız aksesuarlarınızı bulalım... Herkes için yepyeni heyecanlarla dolu, mutlu, renkli ve enerji dolu yaz sezonu olması dileğimizle...

14500+
Ürün Çeşidi
100%
Müşteri Memnuniyeti
100+
Marka

Satış Yaptığımız Pazaryerleri

OUR TEAM

Robert Johnson

Senior salesman with 15 years of experience. He knows everything about the products he offers.

Jessica Priston

Mega positive shop assistant always ready to help you make the right choice and charm you with a smile.

Sam Kromstain

Wholesale manager. Contact him if you want to buy a batch of the products offered at our store.

Edna Barton

Quality control manager. Her mission is to check the products we ship and settle quality issues if any.

Testimonials